Forside Om os Organisation

Organisation

Hvordan er vi organiseret
Vi har en flad organisation med korte beslutningsveje. Det gør det nemt og overskueligt for medarbejdere og kunder at få et hurtigt svar.

Andre-Bakke.jpg
André Bakke
Adm. direktør
24 88 77 01
andre.bakke@ramirent.dk
JKV-2008.jpg
Jan K. Vestergaard
Økonomichef
60 40 65 26
jan.k.vestergaard@ramirent.dk
Jan-Bursoe.gif
Jan Bursøe
Fleet Manager
60 40 65 65
jan.bursoe@ramirent.dk
KLA-2010_web.jpg
Kenneth Larsen
Distriktschef
60 40 65 39
kenneth.larsen@ramirent.dk
Michael_Christensen.jpg
Michael Christensen
Værkstedschef
60 40 65 04
michael.christensen@ramirent.dk
Hans-Henning-web.jpg
Hans Henning Christensen
Solution Manager
60 40 65 30
hans.henning.christensen@ramirent.dk
Carina-portraet-0515_web.jpg
Carina Sjørup Ovesen
HR chef
60 40 65 52
carina.sjorup@ramirent.dk